На Черкащині рідні хлопця з важкою формою ДЦП пропивають гроші, які отримують на дитину (ВІДЕО)

19 липня 2021, 18:15

Мешканці міста Сміла на Черкащині звернулися до журналістів. Вони просять допомогти 20-річному Вадиму з важкою формою ДЦП, тому що його рідні "не просихають" і напиваються на ті гроші, які отримують нібито за догляд за Вадимом.

Про це повідомляють "Вікна-новини".

Мешканці смілянської багатоповерхівки звернулися до журналістів із проханням допомогти їм вирішити наболіле питання. Вони просять допомогти хлопцю з тяжкою формою ДЦП, рідні якого витрачають отримані від держави гроші на алкоголь.

Сусідка родини хлопця Тетяна Білоус розповідає, що вдома у хлопця з інвалідністю - безлад.

- У них вдома антисанітарія, таракани "летять" аж, дуже брудно і неприємно. Запах смердючий, - розповідає жінка. - Його матір давно позбавили батьківських прав, але вона досі живе з сином в одній квартирі.

Жінка з такими ж алкозалежними "друзями по чарці" пиячить і зовсім не дбає про Вадима. Його зранку на візку вивозять надвір і "забувають" на весь день. У спеку навіть не дають води.

- Йому ні їсти, ні води не приносять. А нещодавно вони понапивалися так, що везли Вадима і він впав з нього. Забився, тепер є шрам на обличчі й руках. А сам Вадим не кричав від болю, бо боявся, - розповідає ще одна сусідка Парасковія Коломієць.Сама горе-матір, 42-річна Анжела, зізнається: в родині ніхто не працює, живуть на пенсію бабусі та соціальні виплати Вадима. З самого ранку жінка вже нетвереза і ледь тримається на ногах, поки спілкується з журналістами.

Її матір, яка живе разом із нею та Вадимом у квартирі, отримує мінімальну пенсію. Попри на це запевняє, що про хлопця дбають так, як можуть.

- Купаємо його раз у тиждень, а памперсів зараз немає. Дуже дорогі вони, - зізнається бабуся Вадима Галина Лісанова.

Хоч сусіди вже не раз наполягають, щоб соціальні служби забрали хлопця у горе-опікунів, ті віддавати Вадима не хочуть. Лише журналістам кажуть, що спершу сусіди повинні написати заяву. Лише потім цією справою можуть займатися держпрацівники.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору