На Черкащині ремонтують дороги державного значення (фото)

27 липня 2020, 12:32

Роботи з відновлення автодоріг державного значення у Черкаській області у рамках програми Президента України «Велике будівництво» не припиняються.

На автодорозі Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук на ділянці км 36+800 – км 45+800 у рамках поточного середнього ремонту проводяться роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

На автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка у Корсунь-Шевченківському районі проводяться роботи із поверхневої обробки проїжджої частини.

На завершальній стадії роботи з поточного середнього ремонту на автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на обході міста Умань

Тривають роботи із реконструкції та капітального ремонту штучних споруд у Золотоніському районі на автодорозі Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь. На шляхопроводі на обході міста Золотоноша проводяться роботи із бетонування ригеля, на мосту через річку Золотоношка завершено монтаж балок. Триває капітальний ремонт мосту через річку Супій у селі Піщане.

Також дорожники виконують роботи із ліквідації ямковості, поновлення горизонтальної розмітки, прибирання сміття на зупинках громадського транспорту.

За інформацією пресслужба САД у Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору