На Черкащині прогнозують бездощів’я

05 червня 2023, 19:40

Найближчі 10 днів погоду на Черкащині формуватиме поле підвищеного тиску, тому переважатиме спокійна та сонячна погода. Надходження холоду вже припинилося, тому денні та нічні температури по області поступово зростатимуть до більш комфортних літніх значень.

П’ятниця, 2 червня, відзначилася першими спекотними 30º. Проте, вже у суботу холодний атмосферний фронт, який розчарував дощами кількістю 2-3 мм, відкрив доступ до холоду. За добу середні добові температури знизилися на 5-6º. Ніч 4 червня видалася нетипово холодною для деяких територій заходу та півночі України – спостерігалися «літні морози».На Черкащині до заморозків не дійшло, стовпчики термометрів фіксували 5-6º тепла.

У найближчі дні метеорологи прогнозують температуру вночі 11-16º, вдень 23-28º. Дощів синоптики не обіцяють, тому можлива ґрунтова посуха.

"Ситуація з пожежною небезпекою невтішна. В екосистемах області переважає надзвичайна 5 класу пожежна небезпека", - повідомив начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору