На Черкащині продовжується ремонт доріг державного значення

01 вересня 2019, 15:32

У Жашківському районі триває ремонт дороги державного значення М-05. Поточний середній ремонт проводиться на відрізку довжиною 4,3 км від кордону з Київською областю в напрямку Умані.

Цього тижня ремонтні роботи розпочалися на лівому проїзду автодороги М-05 Київ-Одеса. На час проведення ремонтних робіт рух транспорту лівим проїздом закрито, і здійснюється по правому проїзду, який цього року вже відремонтовано, у реверсному режимі.

Наразі проводяться роботи із фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття та влаштування нижнього шару СФОВ. Також на цій ділянці ведуться роботи зі встановлення бортового каменя.

Проектом передбачено: фрезерування асфальтобетонного покриття, улаштування шару із суміші фрезерованого матеріалу обробленого в’яжучим (СФОВ), улаштування вирівнюючого шару та верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону ЩМА -20. Також буде встановлено бортовий камінь, бар’єрне огородження, дорожні знаки, відремонтовано шляхопроводи, укріплено узбіччя засівом трав та нанесено сучасну горизонтальну розмітку.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх учасників дорожнього руху враховувати дану інформацію, плануючи свої маршрути, та бути максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт: дотримуватись Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, дбати про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Поділитись

Коментарі

Вгору