На Черкащині порахували, скільки в області захисних споруд

29 листопада 2019, 22:04

На Черкащині проводять інвентаризацію захисних споруд цивільного захисту населення. Їх в області налічується 357.

Про інженерний захист населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру поінформував начальник управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрій Скоробогатов.

Із загальної кількості захисних споруд, 142 – сховища, 62,83 тис. осіб. Ще 215 – протирадіаційні укриття, місткістю 62,8 тис. осіб. За результатами перевірок у 2019 році, 277 захисних споруд були оцінені на рівні «готові» та «обмежено готові», що становить 68% від загальної кількості. «Не готові» – 81 захисна споруда, тобто 22 % від загальної кількості.

В Управлінні цивільного захисту відзначають, що станом на 1 грудня цього року в області проживає 1 млн 235 тисяч осіб. Всі вони підлягають укриттю у фонді захисних споруд цивільного захисту, у тому числі найбільша працююча зміна – 46,54 тис. осіб. В інших спорудах подвійного призначення фонду (пристосовані споруди – підвали та інше) можливо укрити 1 млн 885 тис. осіб.

Крім того, проведено технічну інвентаризацію захисних споруд, як об’єктів нерухомого майна. Йдеться про 297 одиниць із 357 наявних, що складає 83,2%. З них до державної власності належить  94, до комунальної – 145, до приватної – 67 (середній показник по Україні – становить 68%). Повністю завершена технічна інвентаризація захисних споруд у Драбівському, Золотоніському, Канівському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Лисянському, Маньківському, Монастирищенському, Смілянському, Тальнівському, Уманському, Чигиринському районах та містах Умані та Каневі.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору