На Черкащині почали ремонт дороги державного значення (фото)

14 травня 2019, 18:19

На Черкащині почали ремонт дороги державного значення (фото)

У Черкаській області на автодорозі державного значення загального користування Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань розпочалися роботи із поточного ремонту на ділянці км 206+000 – км 208+000 у селі Доброводи Уманського району.

На Черкащині почали ремонт дороги державного значення (фото)

Уже розпочалися роботи із регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за допомогою холодного ресайклінгу із застосуванням бітумної емульсії та цементу ресайклером. Під час проведення робіт із поточного середнього ремонту на цій ділянці буде проведено ремонт мосту через річку Ревуха довжиною 12 метрів.

На час ремонту мосту на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці на ділянці км 206+000 – км 208+000, рух автомобілів буде організовано по спеціально влаштованій тимчасовій об’їзній дорозі. Об’їзна дорога з двома смугами руху та асфальтобетонним покриттям, довжиною понад 1,5 км, розташована поруч із автодорогою Н-16.

На Черкащині почали ремонт дороги державного значення (фото)

Для забезпечення безпеки руху на автодорозі Н-16 розміщено необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області). Наразі завершуються роботи із влаштування тимчасової об’їзної дороги.

Під час проведення ремонтних робіт на цій ділянці автодороги Н-16 у селі Доброводи буде проведено комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, влаштування дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження та інше.
Також буде влаштовано автономне освітлення трьох пішохідних переходів у населеному пункті.

На Черкащині почали ремонт дороги державного значення (фото)

Унаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Н-16 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області 

Читайте такожУ Гельмязеві почали ремонт багатостраждальної дороги.

Поділитись

Коментарі

Вгору