У Гельмязеві почали ремонт багатостраждальної дороги

06 травня 2019, 15:15

Гройсман перевірить на Черкащині стан виконання дорожніх робіт

З початку травня у с. Гельмязів Золотоніського району почали поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Т-24-12 Софіївка-Драбів.

Кошти на ремонт спрямували у співфінансуванні – держава і районна влада. За останні три роки ця дорога стала болючою проблемою не лише гельмязівців, а й жителів навколишніх сіл, адже щоб в’їхати в село тими вибоїнами треба було докласти чимало терпіння й зусиль.

За словами сільського голови Гельмязева Людмили Могили, сільська рада впродовж цих років вела активну переписку з усіма рівнями влади, зверталася до народного депутата цього округу Владислава Голуба з проханням  допомоги у фінансуванні ремонту дороги.

Відвідуючи Золотоніщину, проводячи зустрічі та сходки з жителями, нардеп неодноразово бачив цю проблему, а тому спілкувався з керівництвом області, Службою автодору у Черкаській області, Держагентством автомобільних доріг України, надсилав депутатські звернення для вирішення наболілого питання. І ось нарешті проблему зрушили з місця.

На депутатське звернення Владислава Голуба від 26.03.2019  №11639/1/1-19 Міністерство інфраструктури України повідомило гарну новину – КабМіном затверджено розпорядження, згідно з яким ремонт автомобільних доріг загального користування державного значення фінансуватиметься коштом спеціального фонду державного бюджету за бюджетною програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування» із додатковим фінансуванням місцевих бюджетів.

Потому Службою автомобільних доріг у Черкаській області був оголошений тендер на поточний дрібний ремонт цієї дороги, долучилась до фінансування і районна влада.

«Щоб допомогти державі відремонтувати цю дорогу, на засіданні сесії Золотоніської районної ради у березні цьогоріч ми прийняли програму, згідно з якою  1 млн. грн. спрямував на ремонт районний бюджет і 1 млн грн – Служба автодору у Черкаській області»,- розповів голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Лісовий.

За його словами, по такій же програмі планують ремонтувати і дорогу Т-24-04 Канів-Ліпляве-Прохорівка-Домантове.

Нині підрядник розпочав підготовчі роботи, проведено фрезерування асфальтного покриття. Але жителі вже з нетерпінням чекають, коли  ж нарешті відновиться повноцінне життя села і пересування в інші населені пункти.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору