На Черкащині підпільно виготовляли і продавали “елітний” алкоголь

21 грудня 2021, 09:35

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно 10 осіб, 8 з яких діяли у складі організованої групи, за фактом незаконного придбання, виготовлення,  зберігання, транспортування з метою збуту і збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв , а також незаконного використання знаків для товарів і послуг.

За даними слідства, обвинувачені незаконно виготовляли та реалізовували алкогольні напої різного виду – так звані «горілку» та «коньяк» у пластиковій 5-ти та 10-ти літровій тарі без етикеток. Крім «звичайного» алкоголю, група працювала і над розповсюдженням так званого «елітного»: виготовляли і збували під виглядом завезених з-за кордону напої під назвами «Фінляндія», «Джек Деніелс» та інших найменувань без відповідного дозволу правовласника цих торговельних марок. Підпільно виготовлений алкоголь, в тому числі і під найменуванням цих всесвітньо відомих найменувань, правопорушники упродовж року реалізовували по території всієї держави та зокрема Черкаської області.

Наразі установлено, що збитки потерпілим компаніям Brown-Forman Finland, Ltd.  та Jack Daniel’s Properties Ins. становлять більше 140 тис. грн.

Діяльність організованої групи припинена працівниками обласної прокуратури спільно зі слідчими СУ ГУНП в Черкаській області та  оперативними співробітниками УСР в Черкаській області ДСР НП України.  

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору