На Черкащині підлітки розбили вікно та хотіли зайнятися коханням у церкві

25 січня 2021, 15:07

У Ватутіному на Звенигородщині підлітки розбили вікно та залізли до їдальні місцевої церкви. Їх на гарячому впіймав настоятель Мирон Волос. Інцидент стався 18 січня увечері. Священик близько 18-ої години помітив рух в трапезній Свято-Успенської церкви. Коли пішов перевірити, застав пару підлітків. 14-річна дівчина разом із 16-річним супутником спробували втекти.

Про це інформують "Вісті Черкащини".

- Зайшли навіть не в ночі, а о 6-ій годині вечора. – каже отець Мирон. – Я живу навпроти церкви. Помітив, що у вікні трапезної щось промайнуло. Попросив зятя, аби швиденько пішов і перевірив. Кинувся і я туди. Впіймали. Якби не дівчина, хлопець утік би. А так не покинув її. Це багато про що каже. Не втрачена людина, бо не покинув. Просив відпустити подругу.

Впіймана школярка намагалася переконати, що має тяжкохвору матір, а в церкві хотіли зігрітися. Священик підозрює, що школярі планували зайнятися коханням.

- В порівняні з іншими випадками, вони не особливо великої матеріальної шкоди завдали, – продовжує Мирон Петрович. – Розбили вікно, розламали кілька стільців. Ці стільці були зсунуті докупи. Є підозра, що мали займатися тим, чим займаються хлопець і дівчина на самоті. Не вкрали нічого.

Наступного дня підлітки прийшли з вибаченнями. Батько хлопця готовий, аби сина притягнули до кримінальної відповідальності. Мирон Волос заяву з поліції все ж забрав.

- Якби це були повнолітні, я б повів себе інакше, – пояснює отець Мирон. – Але це «малолітки». Не хочу ламати їм життя. Хоча з самого початку був налаштований рішуче. Планував звертатися у відділ освіти, до міського голови. Тим паче, цей хлопець за день до цього теж приходив і якраз тоді розбив скло в трапезній. Та вирішив, що не варто губити дітей. Рідні мають з ними гарно попрацювати, аби такого не повторилося. Хоча батько сказав, що не проти, аби сина посадили до в’язниці. Мабуть, були вже інші випадки.

Джерела у поліції підтвердили, що підлітки справді хотіли кохатися на території церкви. Їх вчасно виявили. Через відсутність заяви від потерпілих, кримінальне провадження закрили.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору