На Черкащині під час пошуків потонулого чоловіка знайшли тіло пенсіонера

15 червня 2020, 14:06

фото тематичне

На Черкащині під час пошуків Олексія Марусіна у воді знайшли інше тіло - потонулому було 66 років. Тіло 28-річного хлопця водолази не знайшли.

Про це повідомляють "Вісті Черкащини".

У Ватутіному, що на Черкащині, водолази так і не знайшли тіло 28-річного Олексія Марусіна. Чоловік 7-го червня разом із родиною пішов купатися до місцевої водойми і вирішив зістрибнути з 20-метрової скелі. Після цього на поверхню не виплив. Свідком стала його старша донька.

Минулої п’ятниці фахівці «прочесали» усю територію біля скелі. Раніше припускали, що потопельник може бути на самому дні затопленого кар’єру - попередні дайвери не могли спуститися туди через велику глибину. Родичам та друзям зниклого вдалося назбирати грошей на фахівців із Києва.

– Я не знаю вже, що й думати. Він десь у воді, – коментує товариш потопельника Денис Кривенко. – Якби він був живим, то вже б досі прийшов - тиждень уже минув. Я був присутній, коли водолази зі столиці шукали тіло - сказали, що воно може бути де завгодно. Там глибина 19 метрів і потрібно, щоб десяток водолазів одночасно шукали тіло Олексія. Але це ж нереально.

Родина чоловіка поки не планує далі залучати фахівців до пошуків, якщо тіло так і не випливе.

У день, коли водолази займалися пошуками, на тій же водоймі знайшли труп іншого чоловіка. В поліції припускають, що в нього могло схопити серце.

– Померлий вранці прийшов покупатися. Так сталося, що втонув, – говорить начальник Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко. – Він був на мілині. Навіть якби в чомусь заплутався, то міг би стати на ноги. Можливо, йому стало зле через серце. Але точно можна буде сказати лише після експертизи.

Померлому було 66 років.

Поділитись

Коментарі

Вгору