На Черкащині переселенці отримають майже три тонни гуманітарки від благодійників

09 червня 2023, 17:13

250 родин переселенців, що нині мешкають на Черкащині, протягом червня отримають благодійну допомогу від Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування, створеного у Черкасах. Ідею втілює громадська організація «Ліга соціально відповідальних жінок» спільно з ГО «Академія стратегічних досліджень»,  у рамках грантового проєкту Угорської екуменічної служби допомоги. Центр надає підтримку та екстрену допомогу переселенцям, які прибули до Черкащини і Полтавщини із місць, де тривають воєнні дії.  

Протягом останнього року в межах цього проєкту допомогу отримали майже 15 тисяч переселенців. За словами координатора Логістичного Гуманітарного Центру Екстреного Реагування Сергія Пасічника, проєкт зосереджено на підтримці саме сімей - кожна отримує набори продуктів і комплект засобів побутової хімії та особистої гігієни.

Наразі, крім допомоги продуктами та іншими найнеобхіднішими речами, проєкт сконцентровано на наданні переселенцям психологічної допомоги. Протягом року у Черкасах та Полтаві діяло по дві групи психологічної допомоги для дорослих, а нині такі групи створено і для дітей із родин переселенців.

Контакти:

  • отримати консультації або записатися на групову чи індивідуальну консультацію психологів можна за телефонами: Олена - 0936176534 (Черкаси), Віта - 0500857879 (Полтава);
  • з питань надання гуманітарної допомоги та інших напрямків діяльності Центру звертатися за телефонами (з 9-00 до 18-00) 0638518070, 0976759858 або написати на вайбер за цими номерами.

За інформацією Черкаського пресклубу

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору