“Південний гість”: на Черкащині очікується сильний сніг

12 грудня 2018, 14:47

"Південний гість": на Черкащині очікується сильний сніг

Південні циклони завжди добре насичені вологою, оскільки формуються над Чорним морем і, піднімаючись на північ, несуть сильні опади і цілий комплекс небезпечних явищ. Такий циклон переміщується по східній траєкторії і 13 грудня його центр очікується над Черкащиною.

Пік негоди припадає на сьогодні, завтра "південний гість" проявлятиме себе менш активно. Вночі очікуються більш інтенсивні опади у вигляді снігу, вдень – невеликі у вигляді мокрого снігу та снігу із зменшенням до вечора.

На фоні коливання температури від -1..-4º вночі до 0..+1º вдень зберігатиметься ожеледиця на дорогах, в окремих районах області можливе утворення ожеледі та налипання мокрого снігу.

Надалі з 14 грудня очікується послаблення опадів (з припиненням 15 грудня), атмосферних явищ і невелике посилення морозів. Температурний фон суттєво не зміниться.

Такі погодні умови ускладнюватимуть рух транспорту. Комунальним та дорожнім службам радять вчасно прибирати дороги та тротуари, а водіям та пішоходам бути особливо уважними.

За інформацією прес-служби Черкаського обласного гідрометцентру

Вгору