Сильний сніг та ожеледиця: на Черкащині очікується погіршення погодних умов

25 грудня 2018, 09:27

Сильний сніг та ожеледиця: на Черкащині очікується погіршення погодних умов

До Черкаської області наближається циклон із південного заходу. Тому, сьогодні, 25 грудня, він суттєво ускладнить погодні умови. Про це повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань

Очікується сильний сніг, хуртовини, на дорогах ожеледиця, пориви вітру сягатимуть 15-20 м/с. Приріст снігового покриву сягатиме 15-25 см, в західних районах 5-10 см.

На зменшення інтенсивності опадів можна розраховувати лише 26 грудня.

Що робити, якщо ви знаходитесь в автомобілі під час сильного снігопаду?

1) При пересуванні в автомобілі не слід намагатися перебороти снігові замети, необхідно зупинитись, закрити двигун з боку радіатора. Якщо є можливість, автомобіль треба поставити двигуном до вітру. Періодично потрібно виходити з машини, розгрібати сніг, щоб машину не занесло снігом.

2) Якщо в біду разом потрапили декілька осіб, то потрібно зібратися разом і використовувати один автомобіль для укриття, з інших машин необхідно злити воду. У жодному випадку не можна покидати укриття — автомобіль.

3) При сильному снігопаді орієнтири, які здаються надійними з першого погляду, через декілька метрів можна загубити.

4) Населенню під час снігових заметів потрібно бути готовим для проведення рятувальних робіт, надання першої медичної допомоги і розчищення снігових заметів на дорогах, вулицях, навколо тваринницьких ферм і виробничих будівель; ліквідації аварій на комунальних і енергетичних мережах.

5) При таких погодних умовах, перебуваючи на вулиці, остерігайтесь частин конструкцій та предметів, які нависають на будівлях, поламаних дерев, обірваних дротів та ліній електромереж, розбитого скла та інших джерел небезпеки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору