Небайдужі затримали браконьєрів на Черкащині (фото)

03 липня 2019, 20:01

На Черкащині небайдужі затримали браконьєрів (фото)На Черкащині небайдужі затримали браконьєрів (фото)

У вівторок, 2 липня, небайдужими громадянами міста Ватутіно виявлено факт незаконно вилову водних живих ресурсів у річці Шполка групою осіб.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбукначальник Управління екологічного нагляду  (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

На Черкащині небайдужі затримали браконьєрів (фото)

На місце події викликано спеціалістів Держекоінспекції Центрального округу та працівників Звенигородського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Під час огляду місця події виявлено незаконні знаряддя лову, а саме: сітки у кількості 11 штук, довжиною понад 1000 метрів, які були вилучені у браконьєрів працівниками поліції. Також порушники встигли за допомогою сіток виловити рибу: 72 карасі, 9 судаків, 1 товстолоб, 6 лящів, 2 соми. Цю рибу вилучено та передано до рибоприймального пункту, кошти за яку перераховано до державного бюджету.

На Черкащині небайдужі затримали браконьєрів (фото)

За матеріалами, складеними за цим фактом, спеціалістами Держекоінспекції Центрального округу проведено розрахунок шкоди, завданої державі, внаслідок незаконного вилову водних живих ресурсів, загальна сума становить 8 тисяч 245 гривень.

На Черкащині небайдужі затримали браконьєрів (фото)

На цей час проводяться слідчі дії та вирішується питання про притягнення порушників до кримінальної відповідальності.

Читайте такожНа Черкащині двоє чоловіків незаконно ловили рибу.

Коментарі

Вгору