На Черкащині найвідповідальніше складали ЗНО з англійської мови

21 липня 2020, 16:15

Цього року зовнішнє незалежне оцінювання відбувалося в карантинних умовах. Карантин вніс корективи не лише щодо місця проведення. Цьогоріч ЗНО було обов’язковим лише для тих, хто вступає до вишів. Про це інформує "Черкаський край".

На ЗНО зареєструвалися понад 11 тисяч черкащан. Всього було 8 сесій, а тестування відбувалося у 48 пунктах. Протягом двох тижнів більше 300 черкаських освітян перевіряли роботи, тобто були ще й екзаменаторами. Якісне проведення тестування з дотриманням усіх вимог забезпечили більше 2 200 викладачів.

Як повідомив у соцмережі голова облдержадміністрації Роман Боднар, найвищу явку на Черкащині зафіксували на ЗНО з англійської мови. Його склали 90% з тих, хто зареєструвався. Математику пройшли 81%; фізику — 79,4%; хімію — 79%, українську мову та літературу — 75,4%, географію — 75,4%. Найменше з’явилося на іспит з історії України — трохи більше 69%.

Ті, хто з об’єктивних причин не з’явився на тестування, ще мають змогу це зробити. Зараз фахівці готуються до проведення додаткової сесії згідно рекомендацій Міністерство охорони здоров’я України.

Поділитись

Коментарі

Вгору