На Черкащині на понад 9% здорожчали яйця

16 листопада 2023, 08:24

Протягом жовтня споживчі ціни по області у жовтні порівняно з вереснем зросли на 0,4%.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в цілому не змінилися. При цьому на 9,1% і 7,5% подорожчали яйця і овочі. На 4,9–1,1% зросли ціни на масло, кисломолочну продукцію, яловичину, сало, молоко, хліб, безалкогольні напої.

Водночас на 6,1–0,7% знизилися ціни на продукти переробки зернових, фрукти, сири, м’ясо птиці, рибу та продукти з риби, цукор, рис, соняшникову олію.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,4% відбулося в основному через підвищення цін на тверде паливо на 17,9%, а також на оренду житла – на 4,8%.

Ціни на транспорт зросли на 1,2%, насамперед, за рахунок подорожчання палива та мастил на 4,0%. Водночас, на 3,2% подешевшав проїзд у залізничному пасажирському транспорті.

У сфері зв’язку ціни зросли на 0,3%, що пов’язано з подорожчанням поштових послуг на 2,0%. Різні товари та послуги зросли в ціні на 1,9%, серед яких найбільше подорожчали послуги страхування особистого транспорту – на 7,8%, нотаріусів – на 5,6%, товари для особистого догляду та послуги перукарень та закладів по особистому догляду – на 1,6%.

За інформацією пресслужби ГУ статистики в Черкаській області

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 75 грн за десяток: українцям анонсували суттєве здорожчання яєць

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору