На Черкащині містяни виявили у себе на городі тонни тваринних решток (фото)

25 червня 2019, 13:02

На Черкащині містяни виявили у себе на городі тонни тваринних решток (фото)

Минулого тижня на околиці Тального жителі міста виявили декілька тонн решток корів, кіз та інших тварин, пишуть "Вісті Черкащини".

«Вечірня прогулянка видалася не такою приємною, як хотілося. Біля маслозаводу, прямо на городи людям, на яких посіяна пшениця, хтось вивантажив цілу машину смердючих, напіврозкладених тушок корів. Купа кісток та копит. Хочеться сказати велике "дякую" таким людям, що ми маємо нюхати кожну ніч ці аромати, бо не знаю, як кому, але до моєї хати цей "шикарний" аромат доходить кожен вечір, ось уже як 3 дні», – написала тальнівчанка Людмила Бурлака 20 червня у Фейсбук.

Знахідку виявили біля залізничної колії. Дійсно за півметра від польової дороги гниють копита, шерсть, роги, кістки. Усе в перемішку з чимось дуже схожим на перегній. Неподалік бігають бродячі собаки.

– У дощ трупний яд неодмінно потрапить на розташовані нижче ділянки, де картопля і городина, – скаржиться жінка, яка неподалік кропить колорадських жуків. Хто вчинив таке неподобство не бачила, але припускає, що це хтось, в кого є ферми чи бойня.

На Черкащині містяни виявили у себе на городі тонни тваринних решток (фото)

У Тальнівському районі екологічної інспекції нема. Найближчий еколог перебуває в Умані.

– Зрозумійте, це не вивезла людина, яка тримає одну козу, чи корову. Це зробили ті, хто торгує на ринку і щотижня забивають скотину. Я уже зателефонувала на м’ясо-кістковий до директора Таміли Василівни, попросила щоб поїхали прибрали там усе. Вона виїжджала на місце. Обіцяли до кінця дня прибрати. Сьогодні підготую на міську раду інформаційний лист. Згідно Закону «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною» маю право за таке правопорушення скласти протокол на фізичну особу-підприємця. А там штраф від 5 до 50 мінімальних зарплат, - коментує керівник місцевої Держспоживслужби Наталії Галицької.

Читайте також: У Черкасах біля смітника знайшли рештки диких тварин.

 

Коментарі

Вгору