На Черкащині медики рятували “горе-дереволаза”, а їх рятували МНСники

08 січня 2021, 12:16

Інцидент стався 30-го грудня майже опівночі. Золотоніським рятувальникам довелося виручати автомобіль "швидкої" - ті в нічному лісі "спіймали" пеньок.

Про це повідомляє "Золотоноша".

Медики поспішили госпіталізувати чоловіка, який напередодні новорічних свят подався до лісу за деревцем. Він виліз на сосну, щоб спиляти верхівку чи гілку, але не втримався і зірвався з висоти.

Приземлення було невдалим - чоловік пошкодив хребет і рухатися самостійно не міг.

Фельдшер і водій "екстренки" зателефонували колегам, які прибули іншим авто, але вже чекали на трасі, не з'їжджаючи на грунтову дорогу, розбиту лісовозами. Самі ж медики пішки дісталися до постраждалого, який лежав у молодому ліску. Надавши першу медичну допомогу, на носилках донесли його до "швидкої", яка забрала обидві бригади медиків. МНСники "визволили" швидку та відбуксирували її до Золотоноші.

Зранку цього ж дня золотоніські МНСники поспішили у напрямку села Антипівка. Там на бездоріжжі застряг автомобіль екстреної допомоги, який не міг самостійно вибратися на дорогу з асфальтованим покриттям.

З одного боку перешкоджали опори, які пошкодили б новеньку "швидку", з іншого - кювет. Потужний "МАЗ" рятувальників теж не зміг дістатися до авто у пастці. Довелося залучати трактор місцевих господарників.

Поділитись

Коментарі

Вгору