На Черкащині лісоруби знищили дерев на майже півтора мільйони гривень

25 липня 2019, 20:33
На Черкащині лісоруби знищили дерев на майже півтора мільйони гривень

Фото тематичне з мережі інтернет

Державна екологічна інспекція Черкащини спільно з представниками Управління СБУ в Черкаській області перевірила «Уманське лісове господарство». Фахівці виявили незаконну вирубку дерев на території лісового фонду на 1 млн. 156 тис. 408 грн.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбукначальник Управління екологічного нагляду  (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

Також до адміністративної відповідальності притягнуто 15 осіб: за ст.64 КУпАП «Порушення встановленого порядку використання лісосічного фонду, заготівлі і вивезення деревини, заготівлі живиці», ст. 65 КУпАП «Незаконна порубка, пошкодження та знищення лісових культур і молодняка», ст. 68 КУпАП «Порушення правил відновлення і поліпшення лісів, використання ресурсів спілої деревини, вимог з охорони пралісів, квазіпралісів та природних лісів», ст. 73 КУпАП «Засмічення лісів відходами», ч.1 ст. 77 КУпАП «Порушення вимог пожежної безпеки в лісах».

Матеріали перевірки готують для передачі до правоохоронних органів з метою вживання заходів, передбачених законодавством.

Читайте такожНа Черкащині виявили масштабну вирубку лісу. 

Коментарі

Вгору