На Черкащині лікарі залишились без зарплат: розгорівся скандал

28 листопада 2019, 21:00

У Лисянці, що на Черкащині, медпрацівників до кінця року залишили без зарплат. Лікарів масово відправляють у неоплачувані відпустки та скорочують, - інформує 24 канал. А все тому, що у бюджеті районної лікарні більше немає коштів.

Без зарплат залишається майже 300 медиків Лисянської центральної районної лікарні. Однак вони щодня повинні виходити на роботу, бо стаціонар переповнений.

Головний лікар пояснив, що недофінансування було й раніше. Однак тоді грішми допомагали сільські ради, але новостворені громади виявились не такими щедрими.

Коштів чекали від трьох ОТГ. Голова Лисянської ОТГ Юрій Корнієнко зазначив, що виділити 600 тисяч гривень на водопостачання і 30 тисяч гривень на комп’ютеризацію, не може.

“Мало того, що ми за це отримуємо мізерні кошти, так ми ще маємо чекати ці кошти, які нам не надають взагалі. У кожного із нас, є сім’я, у мене от особисто є маленька дитина і мені треба піклуватися за неї і за свою жінку", - каже лікар-уролог Роман Максимов.

Незабаром планується засідання із представниками ОТГ, району та області, щоб домовитися і знайти гроші. Але коли це буде – наразі невідомо.

До слова, 27 листопада Кабмін виділив додаткові кошти на зарплати медпрацівникам та вчителям. За словами Олексія Гончарука, це частково погасить заборгованості, проте, це лише один з кроків. 

Скільки грошей виділили на кожну область:

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору