На Черкащині латають дорогу, яка пролягає через всю область

10 травня 2023, 14:38

В області триває ліквідація ямковості на автошляху загального користування державного значення Н-16, Золотоноша-Черкаси- Сміла-Умань.

Роботи проводять за рахунок державного бюджету.

"Дорога загальною протяжністю 217,3 км - важлива транспортна та логістична магістраль, пролягає через всю область та з’єднує східну, центральну та західну її частини, є важливим туристичним маршрутом та під’їзним шляхом до історичних та культурних пам’яток: національний дендрологічний парк «Софіївка», історико-культурного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка», заповідника «Трипільська культура»", - зазначають у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Черкаській області.

Підрядні підприємства мають ліквідувати ямковість шляхом фрезерування дорожнього покриття та укласти гарячу асфальтобетону суміш на ділянках, де глибина руйнувань перевищує 4 см. Ділянки з меншою глибиною дефектів дорожнього покриву мають відремонтувати, застосувавши повітряно-струменевий метод.

Водночас у Службі зазначають, що на час воєнного стану капітальні видатки на ремонт автомобільних доріг призупинені. Першочергово роботи проводяться на дорогах міжнародного, національного та регіонального значення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору