На Черкащині – кращий рівень забезпеченості ЗІЗ в медзакладах по Україні

18 квітня 2020, 09:38

Заклади охорони здоров’я області забезпечені засобами індивідуального захисту на 80 %. Про це свідчить офіційна статистика від Кабінету Міністрів України, оприлюднена на порталі covid19. Це – найкращий показник забезпеченості з-поміж усіх областей України.

Загалом середній показник забезпеченості ЗІЗ сягає 61,7 %. До трійки найбільш забезпечених такими засобами також увійшли Харківська та Тернопільська області.

– Такий результат отримали завдяки спільним зусиллям! – наголошує очільник області Роман Боднар. – Нашій спільній ініціативі «Спільнодія Черкащини: здолати Covid-19» лише кілька тижнів. Вдалося зібрати майже 20 млн грн. Це не лише великий бізнес, це внески малих підприємців, окремих громадян… Але це все кошти, які спрямували на забезпечення закладів охорони здоров’я області. Учасники «Спільнодії Черкащини» вже забезпечили 20 медичних закладів області всім необхідним для боротьби з COVID-2019. Аби медики були захищені, а пацієнти – швидше одужували. Каталізатором об’єднання зусиль влади, бізнесу та громадськості став, на жаль, коронавірус. Але, переконаний, ми продовжимо співпрацю! Люди – це найкраще, що має Україна!

Він додав, що на кілька тижнів Черкаська агенція регіонального розвитку перетворилася в «штаб закупівель» та подякував кожному, хто не пошкодував фінансового ресурсу та свого часу!

Нагадаємо, фахівці обласного управління запобігання та виявлення корупції відслідковують факти недобросовісної закупівлі засобів захисту медичними закладами Черкащини. Ці заходи упроваджують, аби не допустити нераціональних витрат бюджетних коштів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору