На Черкащині колишнього поліцейського оштрафували за корупцію

12 січня 2020, 14:05

Колишнього працівника Управління поліції охорони ГУНП в Черкаській області, який несвоєчасно подав декларацію, звинуватили в корупції і притягнули до адміністративної відповідальності, – повідомляють в Прокуратурі Черкаської області.

Після того, як чоловік пішов з поліції він мав подати декларацію як особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка припинила вказані повноваження. Він зробив це несвоєчасно.

Тож, за справу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення взялася прокуратура. Соснівським районним судом м. Черкаси 09.01.2020 колишнього правоохоронця визнано винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено стягнення у вигляді штрафу розміром 850 грн.

Коментарі

Черкес сказав:

Надзвичайно важливу справу зробили співробітники гнилої нібито правохоронної структури-прокуратури.

Тарас сказав:

От зробили роботу, так зробили, виявили “справжнього корупціонера”, да я думаю такими темпами корупцію можна буде викорінити за дуже стислий термін, от тільки це серед “сірого” люду який свої мізерні зарплатні у недосконалу систему не вніс вчасно із-за збою системи чи ще якихось факторів, а ті що мають мільярдні статки і зовсім їх не декларують ніколи не будуть за це відповідати, ось і вся правда так званої ” боротьби”…..

Вгору