На Черкащині хочуть закрити жіночу колонію через малу кількість засуджених (відео)

30 квітня 2019, 21:17

На Черкащині хочуть закрити жіночу колонію через малу кількість засуджених (відео)

Уманську жіночу колонію №129 закриють цього літа, про це йдеться у сюжеті "UA: Черкаси".

Тут перебувають ті, хто був засуджений до позбавлення волі вперше. Вона розрахована на 330 осіб. Зараз тут перебуває 116. Серед них Марія Пожидаєва. Вона в колонії три роки. Дівчина з міста Золотоноша, що на Черкащині. Каже, дізналася про закриття 16 квітня.

- Багато з нас не хоче, аби ця установа закривалася, тому що тут прекрасні умови утримання людей. Тут має можливість завжди подзвонити додому, - каже жінка.

Засуджена Дарія Сатановська відбуває покарання рік і сім місяців. Дівчина працює на швейній фабриці, яка є на території Уманської колонії.

- Мене бентежить той факт, що ніхто не попереджав і не пояснював, з якої причини нас переводять. Умови тут, я вважаю, не гірші, ніж в інших колоніях, - розповідає дівчина.

Для того, щоб шити на фабриці, яка є при колонії, жінки мають пройти тримісячне навчання в училищі. Воно теж розташоване на території закладу. На виробництві жінки працюють не більше восьми годин, як того вимагає законодавство.

Зі слів начальника установи Анатолія Лапуцького, колонію хочуть закрити, адже вона заповнена менш, ніж на 50 відсотків. Засуджені можуть обирати колонію, куди їх переведуть.

Детальніше - у відео.

Читайте такожНа Черкащині судитимуть інспектора колонії, який хотів продати наркотики ув’язненим.

Поділитись

Коментарі

Вгору