На Черкащині хочуть заборонити продаж штучних квітів

19 квітня 2019, 17:17

На Черкащині хочуть заборонити продаж штучних квітів

Цьогоріч в Умані не буде спеціально визначених місць для продажу штучних квітів. Проект цього рішення було опубліковано на сайті Уманської міської ради, пише "Громадське: Умань".

Посадовці хочуть заборонити продаж на території міста Умань та на кладовищах міста продукції з синтетичних полімерів (штучних квітів, вінків, корзини та інших ритуальних товарів, виготовлених із пластику).

З метою поліпшення зовнішньої естетики міста заборонити виносити для демонстрації за межі торгівельних приміщень вінки, пам’ятники тощо та обмежити розміщення ритуальної символіки на дверях, вікнах, фасадах та прибудинкових територіях.

Крім того, виконавчий комітет Уманської міської ради не надаватиме дозволи на здійснення виносної торгівлі синтетичною продукцією на території міста.

Тепер на сесії міської ради депутати прийматимуть рішення, чи підтримувати запропоновані заходи.

В останні роки питання про доцільність використання штучних квітів в період поминальних днів обговорюється все частіше. Адже після того, як продукція втрачає свій привабливий вигляд, вона відправляється на сміття. Неутилізований пластик стає забруднювачем навколишнього природного середовища, або ж його спалюють, і тоді з димом у повітря потраплять шкідливі матеріали горіння, які можуть бути канцерогенами та нашкодити здоров’ю людей. На приклад діоксини призводять до розвитку онкологічних захворювань.

Тому чи доцільно продовжувати поминальну традицію, яка несе загрозу майбутнім поколінням – вирішувати кожному особисто.

Читайте такожЧеркасцям розповіли, як визволити місто від пластикового полону.

 

Поділитись

Коментарі

Гена сказав:

Кажуть що не можна живі квіти нести на кладовище?

Черкащанка сказав:

Заборонити – розуму не треба. Але ці квіти стоЯть довго, вони яскраві та доступній ціні. Ну хто може собі дозволити, по-перше, купити букет живих квітів на кладовище, а по-друге, ходити міняти зав”ялі квіти ледь не щонеділі?? Мені уже набридло, що те, що створювалося десятиліттями для полегшення життя людям, тепер намагаються просто знищити. Це і пластикові пляшки (ми дуже раділи, коли прийшла заміна склу), і одноразовий посуд, і косметичні засоби і багато чого ще. Тепер взялися за квіти.Трапиться так, що поминальні дні взагалі “ввійдуть у вічність”, бо на пенсію купляти живі квіти просто не по кишені. На жаль.

Вгору