На Черкащині дорожники скасували всі капітальні ремонти шляхів

21 червня 2022, 19:23

На Черкащині усі капітальні ремонти на шляхах зупинили. Натомість латають ями, прибирають узбіччя та відновлюють дорожні знаки, пише Суспільне.

За словами керівника Служби автодоріг Черкаської області Олега Діденка, повномасштабна війна внесла корективи в роботу установи. Утім усе задумане реалізують після перемоги.

Для робіт на дорогах погода нині сприяє. Робітники працюють із сьомої години ранку до сьомої години вечора.

Шлях національного значення Бориспіль-Маріуполь, на якому тривають роботи, пролягає в межах Золотоніського району. Востаннє його капітально ремонтували понад 30 років тому, зазначив начальник дільниці Олександр Джима:

"Асфальтобетон уже свій термін відбув: є багато тріщин, вибоїн, кожен рік підлатуємо його. Узбіччя треба досипати. Ями різні: є аварійні, є менші. Фрезеруємо ми не менше п'яти сантиметрів. Звісно, також вкладаємо і асфальтобетон".

Цьогоріч планували зробити середній та капітальний ремонт понад 120 кілометрів доріг. Але життя внесло свої корективи, пояснив керівник Служби автодоріг Олег Діденко:

"Проводяться ямкові ремонти, видалення порослі, прибирання, покоси трав, прибирання автопавільйонів, відновлення знаків, де потрібно. Багато людей із нашого підприємства пішли у Збройні Сили України. Ми чекаємо їх здоровими, живими, і щоб ми повернулися до нормального, мирного життя".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору