На Черкащині дівчина врятувала п’ятирічну сестру

21 травня 2019, 13:05

На Черкащині дівчина врятувала п'ятирічну сестру

Подія сталася 12 травня в селі Лащова Тальнівського району на березі річки Гірський Тікич.

Того дня дві подруги Карина та Ірина пішли рибалити до річки. За дорослими до води вирушили і їхні найменші п'ятирічні сестри.

Попри заборону батьків грати біля річки, п'ятирічна Ангеліна потай пішла за старшою сестрою до води.

Дерев'яна кладка, на якій рибалили дівчата була слизькою, і мала Ангеліна, послизнувшись, впала до води. Карина не розгубилася та, не вагаючись, кинулася до річки. Попри те, що мала вже зникла під водою, її старша сестра зуміла помітити потопельницю та, схопивши за одяг, витягти її до берега. Коли сестри вже були на березі, на крики про допомогу прибігли інші діти, які перебували неподалік.

Перевдягнувши потерпілу в сухий одяг, діти юрбою намагалися заспокоїти налякану Ангеліну, яка під час події отримала сильний психологічний стрес.

Повернувшись додому, розповісти батькам про пригоду одразу, діти не наважилися. Лише після того. як інформація про щасливий порятунок поширилася селом, дівчата зізналися перед рідними.

Спілкуючись із рятувальникам, 13-річна Карина розповіла: «Я дуже злякалася за сестричку, яка взагалі не вміє плавати. Попри те, що наша домівка розташована за 100 метрів від річки, я розуміла, якщо побігти по допомогу до дорослих, то час буде втрачено, і врятувати Ангеліну нам навряд чи б вдалось».

За інформацією прес-служби Управління Державної служби України з НС у Черкаській області

Читайте такожЧергова загибель на воді: на Черкащині потонув 65-річний чоловік.

Коментарі

Вгору