На Черкащині депутата судитимуть за погрозу вбивством

29 травня 2020, 16:49

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно депутата однієї із сільських рад Тальнівського району Черкаської області, який обвинувачується в учиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 КК України (носіння, зберігання та придбання нарізної вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу) та ч. 1 ст. 129 КК України (погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози).

Особа обвинувачується в тому, що вона у період часу з 25 по 28 лютого 2020 незаконно придбала автомат конструкції Калашникова – АКМ калібру 7,62 мм та бойову наступальну осколкову ручну гранату РГД-5, у подальшому, зберігала їх до моменту вилучення працівниками поліції.

Вона ж, знаходячись у стані алкогольного сп’яніння, на передньому пасажирському сидінні автомобіля потерпілого, під час суперечки погрозила вбивством водію, здійснилвши в напрямку потерпілого два постріли.

Санкціями ч. 1 ст. 263 КК України передбачено покарання                        у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років та ч. 1 ст. 129 КК України визначено покарання у виді обмеження волі строком до 2 років.

За інформацією із пресслужби Звенигородської місцевої прокуратури

Коментарі

Вгору