На Черкащині “чорні лісоруби” завдали шкоди на суму більше мільйона гривень

19 лютого 2019, 19:05

На Черкащині "Чорні лісоруби" завдали шкоди на суму більше мільйона гривень

Повідомлення про те, що в лісосмузі, яка розташована в межах Пеніжківської сільської ради Христинівського району, здійснюється незаконна порубка дерев, надійшло до Христинівського відділення поліції. 

Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" написав заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального регіону Олександр Позняков. 

17 лютого інспекторами Державної екологічної інспекції Центрального округу спільно з поліцейськими та лісовою охороною обстежено місце самовільної вирубку полезахисної лісосмуги площею до 0,6 га та встановлено незаконне знесення 151 дерева породи ясен, лен, дуб діаметром від 12 до 72 см.

На Черкащині "Чорні лісоруби" завдали шкоди на суму більше мільйона гривень

Вантажний автомобіль з причепом, на який було завантажено зрізані дерева та знаряддя вчинення правопорушення затримані працівниками поліції. На місці події перебувало двоє чоловіків, які також затримані до встановлення обставин працівниками поліції. Унаслідок незаконної вирубки дерев державі розраховано шкоду, яка склала 1014, 821 тис. грн.

На Черкащині "Чорні лісоруби" завдали шкоди на суму більше мільйона гривень

Екологами проведено розрахунок шкоди на суму більше мільйона гривень завданої «чорними лісорубами» на території Христинівського району.

Проводиться слідство.На Черкащині "Чорні лісоруби" завдали шкоди на суму більше мільйона гривень

Коментарі

Вгору