На Черкащині “чорні лісоруби” накрали лісу майже на 70 тисяч гривень (фото)

16 січня 2019, 11:02

На Черкащині "чорні лісоруби" накрали лісу майже на 70 тисяч гривень (фото)

У четвер, 10 січня, у селі Оксанина Уманського району було виявлено роботу "чорних лісорубів". Під час перевірки місця вирубки було зафіксовано, що порушники втекли на автомобілі марки "ЗІЛ" зеленого кольору. При огляді виявлено 31 пеньок та гілля, яке залишилось після свіжозрізаних дерев породи ясен. Внаслідок незаконного видалення зелених насаджень державі завдано шкоду на суму 69,892 тис. грн. Про це на своїй сторінці у "Facebook" повідомив заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального регіону Олександр Позняков.

На Черкащині "чорні лісоруби" накрали лісу майже на 70 тисяч гривень (фото)

Для фіксації цього факту було викликано слідчо-оперативну групу Уманської поліції. Як з'ясувалось, порушники втекли у напрямку Новоархангельська Кіровоградської області. Місце реалізації дров разом з поліцейськими також встановлено. Наразі проводяться слідчі дії.

Управлінням екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу направлено листа до Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області з проханням про проведення оперативно-розшукових дій з метою виявлення та притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєнні правопорушення.

На Черкащині "чорні лісоруби" накрали лісу майже на 70 тисяч гривень (фото)

За незаконну порубку дерев або чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, перевезення, зберігання, збут незаконно зрубаних дерев або чагарників, що заподіяли істотну шкоду, відповідно до ст. 246 Кримінального Кодексу України "чорним лісорубам" загрожує штраф від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Коментарі

Олена сказав:

Рибу ловлять, ліс рубають, і так безкінечно…Кожного дня завдають збитки державі. Ця “постійність” – тому, що люди намагаються хоч якось вижити, або тому, що не усіх ловлять, комусь “таланить”, а безкарність “невловимих” породжує “азарт” (або “беспредел”)?

Вгору