На Черкащині чоловікові, який незаконно зберігав зброю та наркотики, загрожує до семи років в’язниці

12 листопада 2018, 18:57

На Черкащині чоловікові, який незаконно зберігав зброю та наркотики, загрожує до семи років в'язниці

Жителю одного із сіл Монастирищенського району, який незаконно зберігав пістолет, було оголошено про підозру.

У ході досудового розслідування було встановлено, що 22 вересня 2018 року під час обшуку у жителя одного із сіл району працівниками поліції виявлено та вилучено пістолет – «Stalker 917-S» №1113-31715, калібру 9 мм, що є гладкоствольною короткоствольною вогнепальною зброєю, придатною для заподіяння людині небезпечних для життя або смертельних ушкоджень

Також у чоловіка було вилучено чотири паперових згортки і картонну коробку із вмістом речовини рослинного походження, яка згідно висновків експерта є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабіс, загальною масою в перерахунку на висушену речовину 47,153г.

12 листопада 2018 року Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури за вказаними фактами чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України та за ч. 1 ст. 263 КК України.

Санкцією ч. 1 ст. 309 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 3 років., санкцією ч. 1 ст. 263 КК України - позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

За інформацією прес-служби Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури

Коментарі

Вгору