На Черкащині чоловік побив дитину своєї співмешканки

26 лютого 2019, 22:12

На Черкащині чоловік побив дитину своєї співмешканки

Жителька одного із сіл у Смілянському районі повідомила правоохоронцям, що її співмешканець вчинив насильство відносно її малолітньої доньки.

У ході перевірки з'ясували, що мати малолітньої дівчинки з невідомих причин дві доби не була вдома, залишивши дитину на співмешканця, знаючи, що він може завдати їй фізичний біль і шкоду психологічному здоров’ю. Коли жінка повернулась додому, то він вигнав її із будинку. Після цього жінка звернулась до поліції, повідомивши про побиття своєї дитини.

За невиконання батьківських обов’язків на матір дівчинки правоохоронці склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За вчинення домашнього насильства на співмешканця жінки складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За інформацією прес-служби поліції Черкаської області

Коментарі

Вгору