На Черкащину зайшов інвестор з проектом на 30 мільйонів євро

05 жовтня 2014, 15:00

 

316-1

На Черкащині до кінця року почнеться будівництво заводу з переробки сої. Для сприяння реалізації цього проекту сьогодні між представниками черкаської влади та керівництвом ТОВ «СПЕЦ-АГРО-СОЯ» був підписаний меморандум про співпрацю.

Про це повідомляють у прес-службі Черкаської ОДА.

Директор ТОВ «СПЕЦ-АГРО-СОЯ» Олег Опришко, з Дніпропетровщини, після кількох місяців пошуку інвестиційно-привабливого регіону зупинився на Золотоноші. Проект почне реалізовуватись з листопада-грудня 2014 року. Вже зараз триває процес оформлення договору оренди земельної ділянки площею 8 га під будівництво заводу, який займатиметься переробкою сої на соєве масло та шрот, що широко використовується у сільському господарстві.

– Нещодавно мені потелефонував колишній бізнес-партнер і повідомив, що бізнесмен з Дніпропетровська шукає можливості для реалізації потужного проекту. Я зустрівся з Олегом Віталійовичем і вже через тиждень ми підписали угоду про співпрацю, – розповідає голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

 

Обласний очільник зазначив, що обласна влада готова надавати супровід у оформленні дозволів, необхідних документів та вести інвестора у ході реалізації проекту, аби убезпечити від бюрократичної тяганини та корупційних схем. Самі капіталовкладники були приємно здивовані позитивним інвестиційним кліматом у регіоні та швидкістю оформлення дозвільних документів до підготовки запуску проекту, провівши аналогію з Європою. Щодо ризиків реалізації бізнесу у складний економічний час, то дніпропетровські інвестори зауважили – війна-війною, а життя не має стояти на місці. Тим паче, що додаткові капіталовкладення і створення нових робочих місць – це один зі способів допомоги національні економіці.

– Ми – патріоти, відповідно прагнемо розвивати українську економіку, а не закордонну, – підкреслив директор ТОВ «СПЕЦ-АГРО-СОЯ» Олег Опришко. – До того ж Черкащина дуже ручний для нас регіон у плані логістики і надзвичайно аграрний, що для реалізації проекту є ключовим пунктом.

Як зауважили інвестори, вартість проекту 30 мільйонів євро, а саме будівництво заводу розраховане на два роки. Роботу завод почне у ІІІ-ІVкварталі 2016 року і забезпечить робочими місцями близько 400 осіб.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору