На Черкащині з’явились ще чотири старости

26 січня 2016, 07:35

hqdefault

На Черкащині відбулись вибори старост у двох об’єднаних територіальних громадах  Катеринопільського району: Мокрокалигірській – у селах Єлизаветка, Ярошівка, Суха Калигірка, та Єрківській громаді – у селі – Радчиха. Це вже другі вибори старост, що проходять на Черкащині. Перші відбулись 17 січня у селищі Ірдинь  Білозірській об’єднаній громаді. Нагадаємо, вони були першими в Україні. 

Старостою  села  Єлизаветка стала діючий сільський голова  Світлана Михайлець.  З 360  виборців за неї проголосувало 182.   У селі Ярошівка   перемогу виборов самовисуванець Олег Біляк, за якого проголосував 41,57% виборців, тоді як за його опонента – 7,17%.  У селі Радчиха  старостою став Валерій Гончар, а село Суха Калигірка, де кандидатів на старосту було найбільше – чотири особи, очолить  Діана Присяжнюк.

- В цілому вибори пройшли добре – прозоро і без порушень, середній відсоток явки по чотирьох селах склав 61,5. Такий результат вказує на те, що виборці зацікавлені отримати повноцінні органи управління для громад, - підсумовує директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Черкаської ОДА  Сергій Пасічник. 

ВІДОМОСТІ ПРО ПЕРЕБІГ ВИБОРІВ СТАРОСТ У ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ

Об’єднана громада

(село)

Перебіг виборівПІБ

кандидата-переможця

Голосів «ЗА»  (%)
 

 

Мокрокалигірська

(село Єлизаветка)

Порушень виборчого законодавства та громадського порядку не зафіксовано. До списку виборців включено 360  виборців. У голосуванні взяло участь       182, або 50,55% виборців від їх загальної кількості. Не дійсними визнано 1 бюлетенів.Михайлець Світлана Федорівна

1963 р.н.,  освіта вища, безпартійна, сільський голова с. Єлизаветка. Проживає в Черкаській обл., Катеринопільському р-ні, с. Єлизаветка, самовисуванець.

182

(50,55%)

 

 

 

Мокрокалигірська

(село Ярошівка)

Порушень виборчого законодавства та громадського порядку не зафіксовано.

До списку виборців включено 1241 виборців.   У голосуванні взяло участь 609, або 49,07 % виборців від їх загальної кількості. Не дійсними визнано 4 бюлетеня.

Біляк Олег Дмитрович

1977 р.н., освіта вища, безпартійний, вчитель математики та інформатики в Іванівській ЗОШ, проживає в Черкаській обл., Катеринопільському р-ні, с. Ярошівка, самовисуванець.

 

516 (41,57%)

 

 

 

Мокрокалигірська (село Суха Калигірка )

 

Порушень виборчого законодавства та громадського порядку не зафіксовано. До списку виборців включено 335 виборців.У голосуванні взяло участь 232, або 69,25 % виборців від їх загальної кількості.

Не дійсними визнано 0 бюлетенів.

Присяжнюк Діна Віталіїївна

1962 р.н., освіта вища, безпартійна, землевпорядник Сухокалигірської сільської ради, проживає в  Черкаській обл., Катеринопільського р-н., с. Суха Калигірка, самовисуванець.

 

115

(34,33 %)

 

Єрківська

( село Радчиха)

 

Порушень виборчого законодавства та громадського порядку не зафіксовано. До списку виборців включено 359 виборців.  У голосуванні взяло участь 277, або 77,16 % виборців від їх загальної кількості. Не дійсними визнано 5 бюлетенів.

 

 

Гончар Валерій Петрович

1966 р. н.,  освіта вища, безпартійний, пенсіонер, проживає в   Черкаській обл., м. Звенигородка, самовисуванець.

 

137

(38,16%)

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору