На Черкащині злісні неплатники аліментів так хочуть за кордон, що гасять борги миттєво

13 липня 2018, 08:57

Без сплати аліментів — за кордон зась.  Відтепер у звя'зку із уведенням в дію закону, що посилює відповідальність за несплату аліментів на дітей, батькам, які не допомагають дітям грошима більше півроку, забороняють виїзд за кордон. 

Про це повідомили в Управлінні державної виконавчої служби в Черкаській області.

На Черкащині нараховується 8 тисяч осіб, які проштрафилися та ухиляються від сплати аліментів на своїх дітей. 6 тисяч неплатників, які мають багатомісячні борги (понад 6 місяців), вже отримали постанови про встановлення обмеження у праві виїзду за межі України, на керування транспортними засобами та користування зброєю.

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Черкаській області Юрій Вишневський розповів, що завдяки новому пакету законів „Чужих дітей не буває“ сьогодні кожен змушений гасити борг, аби отримати можливість перетнути державний кордон країни.

Так, мешканець смт. Ватутіно, якому вручили повідомлення щодо заборони перетину державного кордону у зв’язку із накопиченим великим боргом в 42 тис. грн, був змушений сплатити весь борг одразу. Так само, як і житель села Христинівка, який заборгував за 6 років аж 53 тис грн. Він був зупинений на кордоні та одразу сплатив необхідні кошти. Цікавим є і випадок , який трапився з аліментником з Катеринопільского району. Цей неплатник не лише сплатив усю необхідну суму боргу, але й заплатив наперед необхідні кошти по аліментах аж до досягнення дитиною повноліття.

Нагадаємо, лише минулого року Мін’юст розробив законопроект № 7277 „Чужих дітей не буває “ про посилення відповідальності злісних неплатників аліментів. Документ підтримала Верховна Рада України та підписав Президент України. З 6 лютого цей законодавчий акт вступив у силу.

Державні виконавці розповіли, чим „загрожує“ новий пакет законів „Чужих дітей не буває“ для тих, хто відмовляється сплачувати аліменти на своїх дітей.

 

Вгору