На Черкащині зібрали 20 тисяч гривень на операцію пораненому солдату

20 травня 2014, 14:03

19-річному бійцю 95-ї окремої аеромобільної бригади Антону Магльованому з райцентру Кам'янка, що на Черкащині, 2 травня в Слов'янську кулею розтрощило бедро. Місцева громада на реабілітацію зібрала понад 20 тисяч гривень. 

Про це інформує gazeta.ua.

"Минулого тижня мені дзвонить батько пораненого Атона Іван Миколайович, просить, щоб допомогли. Хлопець втратив багато крові, треба серйозні операції. У неділю вранці біля базару вивісили картонну скриньку з проханням до людей зібрати гроші. До вечора накидали в скриньку 255 гривень", - розповів місцевий свободівець Олександр Мушта.

В суботу в Кам'янському історико-культурному заповіднику організували благодійний концерт. Зібрані гроші відразу передали пораненному бійцю, перерахувавши гроші на картку батька. Батько біля сина в госпіталі.

"Планували провести минулої суботи благодійний концерт нашого камерного хору. Зібрані гроші хотіли передати для армії. Як дізналися про поранення земляка, гроші передали йому. Батько Антона Іван Миколайовича працює в нас доглядачем парку. Коллектив зібрав тисячу, на концерті пожертвували 3671 гривню. Підприємці й керівники підприємств назбирали ще 10 тисяч. І щодня люди несуть. Хто 50 гривень, хто 5. Радує, що наші люди не байдужі", - каже директорка Кам'янського історико-культурного заповідника Галина Таран.

Антон Магльований служить в бригаді 9 місяців. Бригада дислокувалась в Одеській області. Хлопець має фах електромеханіка. Був направлений на Донбас разом з бригадою в якості стрілка-розвідника.

"Антон у мене найменший із трьох синів. Всі служать в армії. Антон в одній бригаді з середнім 29-річним Сергієм. Найстарший, тридцятирічний Іван - прикордонник, на кримському перешийку", - розповів Іван Магльований.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору