На Черкащині запрацювала інноваційна школа (фото, відео)

05 вересня 2017, 12:51

 

Фото: Валерій Данилевський/Фейсбук

У статусі «інноваційної школи» розпочав новий навчальний рік Верхняцький навчально-виховний комплекс, що на Христинівщині. Заклад став першим у проекті створення сучасних шкіл на Черкащині, на який вже спрямували понад 21 мільйон гривень з бюджетів різних рівнів. Загалом осучаснити планують 29 освітніх закладів області, повідомляє Рось.

Десятикласниця Тетяна Рога з нетерпінням чекає на цікаві практичні заняття. Дівчина впевнена – навчання має подобатися школярам, тоді й змушувати їх ходити до школи не буде потреби. Важливо, щоб діти самі обирали, які предмети будуть вивчати.

Фото: Валерій Данилевський/Фейсбук

Цифровий вимірювальний комплекс в кабінеті фізики – головна гордість Сергія Сабадина. Вчитель фізики без упину перелічує переваги такого інноваційного обладнання для навчального процесу. Корисним він буде не лише старшокласникам, розповідає педагог. Його зможуть використовувати і учні 5-6-х класів.

Фото: Валерій Данилевський/Фейсбук

Фото: Валерій Данилевський/Фейсбук

Окрім оснащення кабінетів сучасною навчальною технікою заклад зазнав і зовнішніх змін. Відремонтували саму будівлю навчально-виховного комплексу, розповідає його директор Світлана Остапенко. І додає – поєднання комфорту та доступу до технічних освітянських новинок обов’язково дасть гарний результат.

Фото: Валерій Данилевський/Фейсбук

На часі і сучасне комплексне навчання педагогічних кадрів в обласному педагогічному інституті післядипломної освіти. Адже дітей мають вчити висококваліфіковані вчителі, зазначив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. І пояснив, чому саме Христинівський НВК одним із перших здобув статусу інноваційного закладу Черкащини.

Фото: Валерій Данилевський/Фейсбук

Обласна програма «Інноваційні школи Черкащини» є частиною концепції «Нової української школи», яка має на меті забезпечити кожній дитині доступ до якісної освіти. До реалізації цієї програми долучилися 29 шкіл нашого регіону.

Поділитись

Коментарі

Вгору