На Черкащині виявили вантажівку з нелегальним спиртом на 3 мільйони

25 лютого 2015, 21:23

1

У рамках розслідування кримінального провадження, що кваліфікується за ч. 1 ст. 204 КК України, припинено незаконне транспортування підакцизної продукції територією Черкаської області.

Про це поінформував в.о.начальника оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області полковник податкової міліції Андрій Лепеха.

Він розповів, що в ході оперативних заходів оперативниками фіскальної служби було оглянуто вантажний автомобіль з напівпричепом, що рухався автотрасою Київ – Одеса. Під час огляду у вантажівці виявлено саморобну металеву цистерну, заповнену прозорою рідиною з характерним запахом спирту. Документи про походження вантажу були відсутні.

За результатами огляду складено протокол, яким з незаконного обігу вилучено транспортний засіб та 26 тис. 400 літрів спирту невідомого походження орієнтовною вартістю 3 млн. 168 тис. грн.

Досудове розслідування кримінального правопорушення триває.

Нагадуємо, що черкащани можуть поставити свої питання податківцям та в найкоротші терміни отримати вичерпну відповідь. Усю найактуальнішу інформацію ви знайдете у ПОДАТКОВОМУ РАДНИКУ на сайті Про Все.

Коментарі

Вгору