На Черкащині виявили “копійку” з підробним номером двигуна

19 грудня 2016, 16:39

nomer-dvyhuna-kopijky-vyyavyvsya-pidrobnym

Працівниками Звенигородського сервісного центру МВС в черговий раз був встановлений факт кустарного знищення номера двигуна.

До Територіального сервісного центру МВС 7143, щов місті Звенигородка, звернулася 73-річна жителька міста Тального для перереєстрації автомобіля марки ВАЗ-2101, 1974 року випуску.

При перевірці наданих документів та звірці ідентифікаційних номерів агрегатів із записами в реєстраційних документах даного транспортного засобу з наявними базами даних працівники сервісного центру, спільно з фахівцем експертної служби МВС виявили, що ідентифікаційний номер двигуна має явні ознаки підробки.

Даний факт підтверджується висновком експертного дослідження. На місце події було викликано працівників поліції, які для подальшого розгляду справи доставили автівку до відділку поліції.

Працівники РСЦ вкотре звертаються до автовласників: перед тим як прийняти рішення про купівлю ТЗ зверніться до працівників сервісних центрів МВС та фахівців експертної служби МВС для експертного дослідження автівки, з метою звірення ідентифікаційних номерів їх складових частин з номерами, зазначеними в реєстраційних документах.

За інформацією прес-служби РСЦ МВС в Черкаській області

Коментарі

Вгору