На Черкащині виявили дві нелегальні автівки (фото)

20 травня 2017, 13:08

Працівники відділу забезпечення безпеки дорожнього руху УПД ГУНП в Черкаській області провели відпрацювання Уманського та Христинівського районів.

За порушення Правил дорожнього руху в місті Умань, працівники поліціїзупинили автомобіль «Volkswagen Passat», під керуванням місцевого жителя. Правоохоронці попросили водія надати для перевірки свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія. Документи на транспортний засіб у водія були відсутні. При звірці ідентифікаційнихномерів вузлів та агрегатів з даними інформаційно-пошукової системи поліціїбуло встановлено, що номер кузова не співпадає з базою даних та автомобільперебуває на території України з порушенням митного законодавства. Надавати пояснення на місці події водій відмовився.

Цього ж дня, в місті Христинівка за порушення Правил дорожнього рухуправоохоронці зупинили автомобіль «Opel Vectra», під керуванням місцевого жителя. Під час перевірки документів та звірки з базами даних встановлено, що на автомобілі відсутній номер кузова з дублюючою табличкою. Даний транспортний засіб перебуває на території України з порушенням митногозаконодавства.

По даним фактах на місця події були викликані слідчо-оперативні групиполіції. Транспортні засоби доставлено до відділів поліції. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Проводяться слідчі дії.

За інформацією ГУ НП у Черкаській області

Вгору