На Черкащині викрили поліцейського, який намагався приховати свої статки

09 серпня 2018, 11:20

На Черкащині викрили поліцейського, який намагався приховати свої статки

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, розпочатому за фактом вчинення працівником поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням установлено, що працівник поліції, будучи суб’єктом відповідальності за корупційні правопорушення, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», знаючи про обов’язок подання щорічної декларації та маючи для цього всі необхідні умови й технічну можливість, в установленому порядку умисно не подав декларацію за 2016 рік і декларацію особи, яка припинила діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави, за 2018 рік за формою, що визначена Національним агентством з питань запобігання корупції.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів 7 серпня 2018 року вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування в зазначеному кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Черкаській області за матеріалами Черкаського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України під процесуальним керівництвом працівників прокуратури Черкаської області.

Наразі триває досудове розслідування, вживаються заходи щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

За вчинення зазначеного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області.

Козак сказав:

А риба гниє з голови, тому і перевірять потрібно ретельно починаючи з керівників, ато впіймили рибу в черкасах і роздувають на всю украіну, теж мені показник.

Вгору