На Черкащині врятували дятла, який заплутався в електродротах

21 вересня 2018, 22:13

На Черкащині врятували дятла, який заплутався в електродротах

У Жашкові рятувальники звільнили з полону дятла, який заплутався у електричних дротах. Строкатий птах дзьобав на старому стовпі короїдів і щось пішло не так. Про це на своїй сторінці у "Facebook" повідомив речник Управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

- Кого тільки не доводилось звільняти із халепи нашим рятувальникам. Їжаки та мавпи, вужі і соколи, корови, коні, свині, не рахуючи котів та собак. І ось нове поповнення – звільнено дятла,– зазначив Костянтин Проценко.

На Черкащині врятували дятла, який заплутався в електродротах

За його словами, пернатого, який регулярно підхарчовувався на старому електричному стовпі перед Жашківським райвідділком поліції, знали усі поліцейські. Його працьовитий та сумлінний підхід до довбання, який часто співпадав із приходом персоналу на роботу, не міг залишитися поза увагою правоохоронців. Але того дня працьовитий птах несподівано заплутався в електричних дротах. І його спроби звільнитися виявилися марними, тож, червоноголовий знесилено повиснув коло стовпа.

Таку біду дзьобатого помітили поліцейські, вони й викликали рятувальників. Тож, до місця події на вулицю Соборну прибув черговий караул Жашківської пожежно-рятувальної частини. Встановивши висувну драбину і піднявшись на стовп, рятувальники за допомогою діелектричного інструменту звільнили птаха-невдаху.

Вгору