На Черкащині військовозобов’язаних закликають долучитися до навчальних зборів для бойової готовності

30 липня 2018, 20:40

До Черкаської області доведені контрольні показники стосовно призову на військову службу за контрактом понад 300 осіб щоквартально, 100 – щомісячно. Якщо минулі роки обласний військовий комісаріат справлявся майже на 100%, то за перший квартал цього року виконано на 90%, другий квартал — трішки більше 60%, прогнозовані показники третього складатимуть 70%. Такі показники є незадовільними. Про це доповів на координаційні нараді обласний військовий комісар Євген Курбет, інформує "ВиЧЕрпно".

Погані показники мають Чорнобаївський і Канівський райони, у яких відібрали лише по одному кандидату на військову службу за контрактом. Кращий показник мають Смілянський та Кам’янський райони, які стабільно на 100% відпрацьовують завдання. Решті районів області необхідно наростити темпи відбору кандидатів.

– Російська Федерація продовжує накопичувати війська на окупованих територіях, створюються ударні угрупування, вбачаються можливі провокації на День Незалежності. Тому у Збройних силах плануються проводитися заходи щодо збору та підготовки частини корпусів резерву для своєчасної бойової готовності до відсічі збройній агресії, — наголосив Курбет.

Взяти участь у навчальних зборах мають понад 400 військовозобов’язаних з Черкаської області. Такі заходи будуть проведені протягом 45 днів із 3 серпня до 16 вересня. Станом на 25 липня на навчальні збори відібрано лише 70% військовозобов’язаних.

Тому обласний військовий комісар попросив голів Маньківської, Монастирищенської, Катеринопільської, Тальнівської, Уманської, Христинівської, Черкаської, Чорнобаївської та Чигиринської райдержадміністрацій особисто вникнути в ці питання, адже залишилось декілька днів для того, щоб виправити ситуацію.

До слова, мобілізаційні штабні навчання в області плануються 14-16 серпня, а штабні навчання з територіальної оборони — 28-30 серпня.

Вгору