На Черкащині відбувся випуск прикордонників-майбутніх бійців ДОЗОРу

06 квітня 2018, 07:51

Перший цьогорічний випуск військовослужбовців нової формації прикордонного відомства вчора відбувся у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота. Прикордонники виявили бажання випробувати свої сили під час курсу виживання та пройти посилений військовий вишкіл.

Невдовзі всі бійці, що успішно склали іспити, поповнять ряди бійців 10 окремого загону оперативного реагування Державної прикордонної служби України, як у Києві, так і в нещодавно створених регіональних підрозділах спеціальних дій.

Всього 85 бійців з Східного, Північного, Західного, Азово-Чорноморського, Південного регіональних управлінь та ОКПП «Київ» попередньо подали заявки для участі у курсі. Закінчили комплекс випробувань, що тривали з 14 березня до 4 квітня, лише 37 військовослужбовців. Решта, з причин недостатньої фізичної та психологічної готовності, не дійшли до «фінішу».

Варто відмітити, що бійці проходили випробування в умовах значних коливань температур (від – 15` С до + 10` С), що значно підсилювало ефект стресо-фізичних навантажень. Зокрема, саме марш на 50 кілометрів відбувався при температурі – 15` С, місцями по коліна в снігу.

Вручити сертифікати про успішне проходження курсу та для привітального слова прибув директор Департаменту охорони державного кордону АДПСУ полковник Юрій Гресько. Він зазначив: «ДОЗОР – орган охорони державного кордону нової формації, бійці якого мають найвищий рівень всебічної готовності до виконання важких і специфічних завдань. Лише фізично витривалі і психологічно стійкі військовослужбовці можуть претендувати на службу цьому підрозділі».

За повідомленням Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота

Коментарі

Вгору