На Черкащині устаткують третій майданчик вагового контролю вантажівок

22 травня 2018, 22:36

На сьогодні в Черкаській області діє два майданчика вагового контролю вантажних автомобілів. Наразі проводяться роботи на третьому майданчику поблизу Сміли, пише Прочерк з посиланням на директора департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Черкаської ОДА Сергія Чубаня.

– Із облдержадміністрації відправлено в Кабмін лист з проханням збільшити штатну чисельність «Укртрансбезпеки» на Черкащині. «Укртрансбезпеці» нині бракує працвників. Але сьогодні надійшов лист із Міністерства інфраструктури, де надано роз’яснення, що до «Укртрансбезпеки» можливо залучати представників місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади. Це дасть можливість збільшити бригади «Укртрансбезпеки». Наступного тижня буде проведено нараду, на якій буде вирішено питання щодо збільшення штатної частини «Укртрансбезпеки». Сподіваюся, що вони використовуватимуть вагові комплекси, які ми запускаємо, – підсумував Сергій Чубань.

Володимир сказав:

При патрулюванні укртрансбезпеки в Благодатному на кільці в Золотоноші один зерновоз на “відстої” перед горою Деньгів 6 зерновозів і на Калині троє. Чому поліція не цікавиться таким масовими стоянками ?

Автанділ сказав:

А скільки коштує проїхать без зважування? А хто грузить так багато?А хто приймає з такою вагою!

Вгору