На Черкащині у роботі з арештованими знайшли порушення

05 травня 2015, 18:00

150308233931_nemtsov_624x351_ap_nocredit

Прокуратурою області спільно із Звенигородською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку в діяльності районного відділу міліції щодо стану додержання вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів України «Про попереднє ув’язнення» та «Про міліцію».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Так, перевірено діяльність ізолятора тимчасового тримання, чергову частину та службу дільничних інспекторів Звенигородського РВ, на яку покладено здійснення контролю за поставленими на облік особами, яким обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Встановлені порушення при складанні працівниками райвідділу міліції протоколів про адміністративне затримання, проведенні особистого огляду осіб, роздільного їх тримання та матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення затриманих, які знаходяться в ізоляторі тимчасового тримання.

Також не забезпечено належний контроль керівництвом Звенигородського райвідділу міліції за діяльністю підпорядкованих працівників, на яких покладено обов’язок своєчасного інформування слідчого судді, суду про початок здійснення заходів контролю щодо осіб, яким обрано запобіжний захід і нагляд за поведінкою піднаглядних осіб, яким обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

З метою усунення зазначених порушень законодавства на адресу начальника вказаного територіального органу внутрішніх справ області внесено акти прокурорського реагування.

Поділитись

Коментарі

Вгору