На Черкащині у день “магічної” вісімки одружаться майже 100 пар молодят

13 серпня 2018, 22:33

Молодята Черкащини вже подали 95 заяв на державну реєстрацію шлюбу в магічну й щасливу дату 18.08.2018 року. Про це повідомляє Канівський міськрайонний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Черкаській області, пише "Kanos".

Загалом цього місяця в Україні проходить потрійний весільний бум – 8, 18 та 28 серпня. Молодята вірять, що збіг вісімок допоможе створити щасливий шлюб та зберегти безкінечне кохання. Вісімка вважається щасливим числом у багатьох народів, а поєднання трьох вісімок – потрійна удача. Весілля такого дня віщує молодятам процвітання, успіх і кохання. За словами нумерологів, це гарний день для укладання шлюбу людей творчих, вільних, здатних до самовираження. До того ж вісімка символізує достаток і багато дітей.

- Перша хвиля весільного буму пройшла в області 8 серпня. Цього дня зареєстрували шлюб 53 пари. З них 4 пари одружилися в рамках проекту «Шлюб за добу». Оскільки проект дозволяє подавати заяви навіть у день обраної дати, кількість одружень у щасливі дні серпня може ще зрости, – зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

 

Марія сказав:

Я завжди думала, що запорукою щастя є любов, повага, терпіння, прощення, а виявляється всього лиш три вісімки.

Вгору