На Черкащині триває осінній призов до лав Збройних сил України

19 листопада 2015, 09:55

ато-424x281

На сьогодні вже призвано 234 молодих чоловіки та направлені для здобуття військової спеціальності до навчальних центрів Збройних сил  України.

Про це повідомляє начальник відділу комплектування та призову – заступник обласного військового комісара Вадим Кравецький.

Очікується, що до кінця тижня кількість призовників збільшиться до 270-ти. У цілому ж цьогорічної осені на Черкащині має бути призвано 390 осіб. Зокрема: 30 – на Державну службу спеціального транспорту, 90 – до Національної гвардії та 270 – до Збройних сил України.

– Лідерами з виконання призовного плану в області є: Городищенський, Драбівський, Жашківський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Тальнівський, Христинівський райони, – зазначає Вадим Петрович, – найменше призовників – на Уманщині та Чигиринщині.

Із наступного тижня в області почнуть призивати молодь до Національної гвардії та до Держслужби спеціального транспорту.

Варто зауважити, що військовослужбовці строкової служби не направлятимуться до військових частин, які беруть участь в АТО.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору