На Черкащині троє чоловіків протягом 3 годин скоїли три розбійні напади на магазини

16 травня 2018, 10:28

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.187 КК України - напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства (розбій).

Так, в ході проведення досудового розслідування у вказаних кримінальних провадженнях було встановлено, що 16 квітня 2018 року близько 15 години 30 хвилин, троє чоловіків, жителів Маньківського району, використовуючи автомобіль ВАЗ 2109 прибули до магазину одного із сіл Христинівського району. У магазині вони здійснили напад на продавця, і, погрожуючи йому вбивством, заволоділи коштами в сумі 1500 гривень та продуктами харчування. Після пограбування чоловіки зникли на вказаному вище автомобілі.

Того ж дня близько 17 години 20 хвилин, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чоловіки прибули до іншого магазину в Маньківському районі. Тут вони також напали на власницю та, погрожуючи у вбивством, заволоділи коштами в сумі 1500 гривень, після чого знову  зникли на авто .

Вони ж близько 18 години цього ж дня  прибули до продуктового магазину в Христинівському районі, де знову  напали власницю. Погрожуючи вбивством чоловіки заволоділи коштами в сумі 2000 гривень.

Керівником Уманської місцевої прокуратури 18.04.2018 року вказані кримінальні провадження об'єднані в одне.

На даний час вказаним трьом громадянам оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 187 Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі  проводяться  необхідні  слідчі  та  процесуальні  дії, спрямовані на  встановлення  усіх  фактичних  обставин  справи.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Уманської місцевої прокуратури.

 Довідково: санкцією ч.3 ст.187 КК України передбачено покарання у вигляді  позбавлення волі на строк від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Коментарі

Вгору