На Черкащині термінової допомоги потребує 9-місячне немовля

28 січня 2018, 14:00

Допомоги в порятунку життя маленької дитини просять батьки Тимофійка. Хлопчику з рідкісною вродженою патологією необхідна швидка операція за межами України, інформує ТСН.

Одразу після народження в Тимофійка час до часу жовтіли очі, проте лікарі запевняли молоду маму, що це звичайна жовтяниця, яка минеться.

- У два місяці ми потрапили з ГРВІ в лікарню, йому зробили укол, погано зверталася кров. Здали аналіз на білірубін – він був трохи завищений. Ми звернулися в ОХМАТДИТ, там два тижні нам робили аналізи, а потім зробили МРТ і підтвердили біліарну атрезію, - розповіла Анжела Руцька.

Із Черкащини в пошуках порятунку для сина Анжела приїхала аж до Львова. Там кажуть, що якби проблему з жовчовивідними шляхами помітили раніше, можна було б прооперувати хлопчика і стабілізувати його стан на кілька років. Пізня ж діагностика спровокувала стрімкий розвиток хвороби: печінка перестала працювати, жовч не виводиться з організму і отруює його, стан хлопчика критичний.

- Дитина потребує термінової трансплантації, як єдиного варіанту порятунку її життя. Іншого методу лікування таким дітям немає, - пояснила завідувач хірургії №2 Львівської міської клінічної лікарні Галина Курило.

На маленького українця вже чекають у Варшавському центрі здоров’я дитини, донором буде батько хлопчика, а вартість самої пересадки становить 80 тисяч доларів.

- Нам дали часу два тижні, щоб ми зібрали кошти. Сума нереальна для нашої молодої сім’ї – я водій, мама в декреті, - каже батько Тимофія Олександр Руцький.

- Хочемо звернутися до всіх небайдужих, щоб допомогли врятувати нам нашого сина. Щоб він міг жити повноцінним життям, як всі дітки, - плаче Анжела Руцька.

Родина Руцьких вірить у диво. Підкріпити цю віру та допомогти диву відбутися може кожен українець своєю жертовністю на справу порятунку маленького Тимофія. Пожертви можна перераховувати на картку Приватбанку 5168 7573 5144 9881. Отримувачем буде батько Руцький Олександр Валентинович.

Вгору